Kurumsal

Hakkımızda

1898 yılında Adem AYIRKAN tarafından İstanbul Kadıköy ve Şişli’de faaliyetlerine başlayan Günaydın Nakliyat ve Depolama çalışanlarımıza en üst düzeyde saygı ve özenle danranmya büyük önem veriyoruz. İlk taşımacılık faaliyetlerini “At Arabaları” ile gerçekleştiren ve bu süre zarfından bu yana ‘’Tavsiye’’ ilkesini benimseyen Adem Ayırkan, 122 yılı aşkın asırlık müşteri potansiyeli, tecrübe ve bilgi birikimi ile evinizi güvenle taşıyor. Ev, Ofis ve işyeri taşımacılığında pratik ve kaliteli hizmet anlayışı ile son model 6 teker ve 10 teker araçlarla, siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Yıllara Göre Geçmişimiz

 • 1898

  Tarihin İlk Adımları

  Bu yıllarda nakliye sektörüne başlamamızın ilk yıllarıydı ve firmamızın kuruluş yılı olarak bilinmektedir. Kuruluş yıllarımızda nakliyenin zor olduğu dönemlerde nakliye aracı olarak at arabaları kullanılmakta olup ağır ve hafif ticari kamyonlar pek nadiren olmaktaydı.

 • 1900

  Kuruluş Yıllarımız

  Günaydın Nakliyat resmi olarak 1900 yıllında nakliyecilik faaliyetlerinde yer almak için vergi mükellefi olmuştur. Faaliyet yıllarımızda ilk ağır nakliye kamyonumuz ile hizmet vermeye başladık.

 • 1995

  Gelişme Yıllarımız

  22. yılımızda tecrübelerin ön planda olması, hizmet kalitesinin yükselmesi, müşteri memnuniyetinin benimsenmesi ilkelerimiz haline gelmiştir. Sektörün lider kuruluşlarından birisi olmamızın en büyük gayreti bu yıllarda oluşmaktaydı. Kullandığımız ambalaj ürünlerinin kalitesi, yetkin ekip ve ekipmanlara önemimiz artmıştır.

 • 2001

  Akıllı sınıf Projesi (Meb)

  Milli eğitim bakanlığına ait devlet okullarında akıllı sınıf projesinin dağıtımını üstlenerek sentim bilişim, informatik bilgisayar firmaları ile sözleşme imzalanmıştır. 2001 yılından 2004 yılına kadar süren devasa hacimli bir projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırdık.

 • 2010

  Filo ve Depolama

  Bu yıllarda filomuza yeni 5 araç eklenerek araç sayımızı 13’ye çıkartık. Eş zamanlı olarak lojistik alanında 5 adet tır ile lojistik destek hizmeti vermeye başladık. Aynı zamanda 3000  depolama alanlarımız ile ev eşyası depolama konusunda profesyonel olarak hizmet vermeye başladık. 2.1 milyon dolarlık yatırım yaparak pratik ve kolay eşya depolama sistemleri geliştirerek sektöründe ilklere imza atmayı başardık.

 • 2016

  Plastik Kasa ve Tekerlekli Palet ile Taşıma

  Günaydın Nakliyat evden eve ve lojistik taşımacılığında ilklere imza atan bir nakliye şirketi olmanın gururunu meydana getirdiği “proje taşımaları” ile yaşamaktadır. 2016 yılında vip taşımacılık hizmetinin öncülerinden olmak adına projelendirdiğimiz “Plastik Kasa ve Dolly” taşımacılığı çerçevesinde sıfır atık ve minimum hata ile müşterilerimize hizmet sunmayı ve taahhüt ettiğimiz zirve kalite anlayışını sürdürdük.

 • 2017

  Depolar arası Hizmetler Segmentasyonu Projesi

  Taşımacılık hizmeti verdiğimiz ulusal çaptaki markaların ilgili olduğu pazarı bölümlere ayırarak, seçilen küçük pazara yönelik strateji oluşturmayı hedefledik. Öncelikle hedef müşteri kitlesini belirleyen müşterilerimize taşıma ve nakliye hizmetimizde karlılık, maliyet, iş yükü, iş gücü ve lokasyon tasarrufu sağladık.

 • 2018

  Kurye Rota Hat Optimizasyonu Projesi

  Evden eve nakliye ve lojistik taşımacılığı sektöründe yeni bir süreç geliştirerek, tüm sistemin navigasyon entegre sistemli çalışması ve el terminalleri yardımıyla doğru lokasyona nakliyesi gerçekleştirilirken takip edilebilir bir sistem meydana getirdik. Bununla birlikte operasyonel iş yükünü azaltarak Turn-Over oranını aşağıya çektik.

 • 2019

  Tersine Göç (Taşınma) Projesi

  Literatürde kara yolu ile eşya taşımacılığı olarak adlandırılan ve İstanbul büyük şehir belediyesi tarafından muhatabına ücretsiz sunulan, sosyal sorumluluk projesi olarak uygulanan, Tersine Göç Projesinin yüklenici nakliye firması olduk. Evini doğduğu topraklara taşımak ve İstanbul’dan memleketine göç etmek isteyen ancak buna maddi olarak imkanı olmayan vatandaşlarımızın tüm nakliye, araç tedarik ve evden eve taşıma hizmetlerini yapmanın onurunu yaşadık. Bu kapsamda 2019 yılı içerisinde 4800 vatandaşımızın mutluluğuna şahit olduk.

 • 2020

  Geçmişten Bugüne (2020)

  122 yıllık iş deneyimimizle sektörün lider firmaları arasında ilk sırada yer alan firmamız, bir çok ödül ve başarıları ile kurumsal ve bireysel müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendine yön vermiştir. Teknolojik alt yapılarını geliştirerek müşteri takip, iş takip (la) programlarını sistemine entegre ederek hızlı çözümler sunmaktadır. Alanında uzman operasyon ekibi, profesyonel çalışanları, 45 adet araç ile kendi filosu, 5.500 m² depolama alanı ve toplamda 350 personeli ile inovatif çözümler üretmekteyiz. 2020 yılına kadar süregelen başarı grafiğimizin artan bir ivme ile devam edeceğine olan inancımız tamdır. Bu inancımızı sabit kılan müşterilerimiz ve kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetin gururudur. Hizmet politikamızı her geçen gün geliştirerek Evden Eve Nakliyat | Depolama| Lojistik | Dağıtım alanlarında profesyonel olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.


 

Result

Esteem spirit temper too say adieus who direct esteem. It esteems luckily or picture placing drawing. Apartments frequently or motionless on reasonable sed do eiusmod tempor inciunt ut labore et dolore magna liqua.abore et dolore incididunt ut labore et dolore magna liqua abore et dolore

Related Case

MİSYON

UI/UX, Design

VİZYON

UI/UX, Design