Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

1898 yılında Adem AYIRKAN tarafından İstanbul Kadıköy ve Şişli'de faaliyetlerine başlayan Günaydın Nakliyat ve Depolama çalışanlarımıza en üst düzeyde saygı ve özenle danranmya büyük önem veriyoruz. İlk taşımacılık faaliyetlerini "At Arabaları" ile gerçekleştiren ve bu süre zarfından bu yana ''Tavsiye'' ilkesini benimseyen Adem Ayırkan, 122 yılı aşkın asırlık müşteri potansiyeli, tecrübe ve bilgi birikimi ile evinizi güvenle taşıyor. Ev, Ofis ve işyeri taşımacılığında pratik ve kaliteli hizmet anlayışı ile son model 6 teker ve 10 teker araçlarla, siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. İlk olarak nakliyatın tanımı ile başlayalım. İstanbul Evden Eve Nakliyat; bütün ev ve işyeri eşyalarının bir yerden başka bir yere profesyonel kişiler ve ekipmanlar eşliğinde belirli bir ücret karşılığı yapılan taşıma işlemidir. Nakliyatı yapılan eşyaların maddi ve manevi bir değeri olduğu için kesinlikle özen gösterilerek yapılacak bir işlem olmalıdır.

İstanbul Nakliyat Firmaları

Nakliyat firmaları, nakliyat işleminde fiyat belirleme ilk olarak mesafeyi baz alır. Kullanılan taşıma aracının iki mesafe arasında harcayacağı yakıt, otoyol kullanım ücretleri günaşırı yol kat ederken personelin fiziki ihtiyaçları da nakliyat işlemi ücretini etkileyecektir. Taşınacak eşya miktarı ise bir başka etmendir. Örneğin bir buzdolabı ile bir baza için kullanılacak araç büyüklüğü, o aracın kullanacağı yakıt ve eşyaların taşınmasında ki vakit ile 3 buzdolabı 4 baza için kullanılacak araç, aracın kullanacağı yakıt ve harcanan vakit farklılık gösterecek ve bu durum fiyata yansıyacaktır. Bina durumu ise eşyanın alınacağı yada bırakılacağı binanın eşya taşınmasına elverişli olması(asansör, merdiven genişliği) fiyatı etkileyecektir. Örneğin taşıma yapılacak binanın merdiven durumu eşya taşıma müsait değilse dışarıdan kurulacak asansör sistemi fiyata bir artı olarak yansıyacaktır.

Evden Eve Nakliyat Çözümleri

Yüksek profesyonellik ve planlama gerektiren evden eve nakliyat, tüm aşamaları kontrol altında tutulmazsa kabusa dönüşüp, prosedürlere uyularak yapıldığında ise kaliteli bir nakliyata dönüşebilir. Eğer taşınma senaryosunun baş rolü "kötü nakliye firması" ise ilk cümledeki kabusa dönme olayı kaçınılmazdır. İyi bir planlama iyi bir nakliyatı beraberinde getirir. Evden eve nakliyat aşamasının ilki olan paketleme işlemi, Günaydın Nakliyat ile saat 08.00da gerçekleştirilir. Değerli eşyalar özel kilitli kasalara koyulup en ufak eşyalar bile paketlenerek ilk önemli adım tamamlanır. Daha sonrasında planlı şekilde eşyaların araca taşınması, yeni adrese getirilmesi, yeni eve taşıma işlemi ve eşyaların istenilen yere konulması sonucunda nakliyat kusursuzca tamamlanır.

nakliyat-gunaydin-çözümler

Günaydın Nakliyat

Günaydın Nakliyat Bilgi

Yeni adrese taşıma işlemi maksimum 5 saat sürer. Bu işlemlerin yanı sıra verilen hizmetin büyük bir kısmı müşteri ile karşılıklı iletişimdir. Firmamızda deneyimli, güler yüzlü ve profesyonel bir ekip ile kusursuz bir hizmet verilmektedir. Anlaşmazlık olmaması adına fiyat bilgilendirilmesi, detay bilgilerin aktarılması, taşınma gününe bırakılmaz. Oldukça rekabetli bu piyasada "120 yılı aşkın tecrübemiz" ile diğer firmalarla kıyaslanamayacak kaliteye sahibiz.

Nakliye

Taşınan eşyaların sigortası firmamız tarafından karşılandığı için arada ki güven bir kat daha artmış olup zararsız ve sorunsuz bir nakliyat gerçekleştirilir. Taşıma sırasında merdivenlerin dar olması gibi durumlar olduğunda eşyalarınızın zarar görmemesi adına asansörlü taşıma sistemi tercih edilir. Eğer binanızda asansör yoksa duruma göre fiyat belirlenir.

Günaydın Sigorta

Bünyemizde ki çalışma şekli sayesinde kaliteli paketleme, eşyaların uzun süre bekletilmeden yola çıkması ve beraberinde firmamızın eşyaları zamanında teslim etmesi de müşterimizin bize olan güvenini arttırmaktadır. Günaydın nakliyat ile eşyalarınız alınıp, belirttiğiniz tarihe kadar en iyi şekilde depolanıp, zamanı geldiğinde kusursuz şekilde taşınır ve yerleştirilip teslim edilir. Teslim edilene kadar Günaydın Eşya Sigortası altında eşyalarınız güvende olacaktır.

Müşteri Yorumları

İlk Nakliyat Firmasıyla işimiz olmasına rağmen gerek https://www.gunaydinnakliye.com sitesi gerekse Günaydın Nakliyat firmasından Sinan Bey'e ve Şoförlerimiz Yasin Bey' çok teşekkür ederim. İstanbul’dan Bodrum'a sıkıntısız bir şekilde eşyalarımız geldi. Hatta bildirmiş olduğum adresten farklı bi adrese de bırakılmasını istediğim zaman tavır ve tutumları da gayet güzeldi.Yani toplam 2 adrese sıkıntısız bıraktılar. Tekrar Görüşmek Ümidiyle..12.06.2020
Evden Eve Nakliyat Fiyatları
#
Hİzmet ÇeŞİtlerİ
Fiyat | Personel
TALEPLER
01
1+0 (bir oda eşya)
500 TL | 2 Personel
02
1+1 (bir oda bir salon eşya)
1.000 TL | 4 Personel
03
2+1 (iki oda bir salon eşya)
1.500 TL | 5 Personel
04
3+1 (üç oda bir salon eşya)
2.000 TL | 6 Personel
05
4+1 (dört oda bir salon eşya)
2.500 TL | 7 Personel
Yukarda gördüğünüz rakamlar ortalama fiyatlarımızdır. Sağlıklı fiyat almak isterseniz Ücretsiz Ekspertiz hizmetimizden faydalanın.