Ataşehir | İstanbul
+90 5531079091

Banka Taşıma hizmetinde Günaydın Nakliyat Zamanı!

Günaydın Nakliyat ve Depolama olarak banka taşıma işlemlerini özenli, güvenli bir şekilde taşıyoruz ve taşırken deneyimli elemanlarımızı kullanmaktayız.

Teklif Al Hemen Ara
Adalar Eşya Depolama Hizmeti Ofis Taşıma Günaydın Nakliye
Banka Taşıma Günaydın Nakliye

Banka Taşıma da Günaydın Nakliye Tercih Edin!

Günaydın Nakliye ve Depolama olarak İstanbul banka taşımacılığında ve atm taşımacılığında deneyimli nitelikli taşıma personellerimiz ile birlikte özenli ve güvenli bir şekilde taşıma hizmeti vermekteyiz. Çeşitli illerimizde de bu hizmeti İstanbul ilindeki gibi özenli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal taşımacılık kapsamı içerisinde gerçekleştirilen banka nakliyesi hizmeti öncesinde detaylı olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertiz banka şubesine gelerek taşınma raporu ve planlamasını hazırlar ve nakliye işlemlerinin güvenli ve doğru bir plan içerisinde sürdürmeyi hedefler.

Hizmet sırasında güvenlik düzeyinin üst noktada olabilmesi için çevre güvenlik güçleri karakollardan özel yardım istemekteyiz. Nakliye işleminde bir defada birçok araçla yapılmaktadır.

Araç kapıları taşıma yüklemenin hemen ardından banka müdürü tarafından mühürlenmesi sonrasında araçlar güvenlik içinde yola çıkarılır.

Ulaştırma işlemi tamamlanarak teslim edilecek adrese ulaşıldığında ise araçların mühürleri yine banka müdürü tarafından açılarak personelimiz tarafından alana yerleştirme ve montaj işlemleri gerçekleştirilir.

Teklif Al

Eşyalarınızı Özenle Paketliyoruz!

Günaydın Nakliye Güvencesi Nedir?

Günaydın Nakliye ile birlikte hizmet boyunca güvendesiniz.

Günaydın Nakliyat Süreci
Günaydın Nakliyat Süreci
Yeni adrese taşıma işlemi maksimum 5 saat sürer. Bu işlemlerin yanı sıra verilen hizmetin büyük bir kısmı müşteri ile karşılıklı iletişimdir. Firmamızda deneyimli, güler yüzlü ve profesyonel bir ekip ile kusursuz bir hizmet verilmektedir. Anlaşmazlık olmaması adına fiyat bilgilendirilmesi, detay bilgilerin aktarılması, taşınma gününe bırakılmaz. Oldukça rekabetli bu piyasada “120 yılı aşkın tecrübemiz” ile diğer firmalarla kıyaslanamayacak kaliteye sahibiz.
Taşınan Eşyaların Sigortası
Taşınan Eşyaların Sigortası
Taşınan eşyaların sigortası firmamız tarafından karşılandığı için arada ki güven bir kat daha artmış olup zararsız ve sorunsuz bir nakliyat gerçekleştirilir. Taşıma sırasında merdivenlerin dar olması gibi durumlar olduğunda eşyalarınızın zarar görmemesi adına asansörlü taşıma sistemi tercih edilir. Eğer binanızda asansör yoksa duruma göre fiyat belirlenir.
Günaydın Sigortası
Günaydın Sigortası
Bünyemizde ki çalışma şekli sayesinde kaliteli paketleme, eşyaların uzun süre bekletilmeden yola çıkması ve beraberinde firmamızın eşyaları zamanında teslim etmesi de müşterimizin bize olan güvenini arttırmaktadır. Günaydın nakliyat ile eşyalarınız alınıp, belirttiğiniz tarihe kadar en iyi şekilde depolanıp, zamanı geldiğinde kusursuz şekilde taşınır ve yerleştirilip teslim edilir. Teslim edilene kadar Günaydın Eşya Sigortası altında eşyalarınız güvende olacaktır.