Ataşehir | İstanbul
+90 5334565615
1995'den Beri

Biz Günaydın Nakliye Özenle Taşıyoruz.

Günaydın Nakliye ve Depolama olarak güçlü geçmişimizden ilham alarak nesilden nesile sizlere güvenilir, pratik hizmet sunmayı devam ettirmekteyiz.

Bizi Tanıyın

İstanbul merkezli olan ve günden güne hizmet kalitesi ile kendini geliştirerek yola devam diyen bir firmayız. Günaydın Nakliyat sektörde son derece etkin görev alan ve müşteri potansiyeli oldukça yüksek olan taşımacılıkta dev bir markadır. Firmamız siz müşterine özel hizmet anlayışı noktasında kendini günden güne geliştirerek müşteri memnuniyetini oldukça üst sınırlara çıkarabilmeyi hedeflemektedir. 

Yenilenen araç filoları ve uzman kadrosu ile kişilerin tercihlerinde ön planda var olmayı ve müşteri memnuniyetiyle sektöre adımızı duyurmayı hedeflemekteyiz. Günaydın lojistik taşımacılıkta bir devrim niteliği oluşturmuş olan iş ahlakı ve prensipleriyle son derecede tercih edilebilir firmalar arasındadır.

Günaydın nakliyat  genelinde tüm bölgelere hizmet vermenin yanı sıra Türkiye genelinde de adını duyurmayı başarmış güçlü ve köklü bir firmadır. 

Günden güne Gelişen Teknoloji İle Hizmet

Taşımacılık noktasında hızlı ve güvenilir olmak müşterilerin hizmet anlayışı ile birebir örtüşmektedir. Bu nedenle İstanbul nakliyat firmaları arasında da adını hızlıca duyurmayı başarmış bir firma olarak günden güne yeni gelişen filolarımız ve hizmet kalitemizle adımızı Türkiye genelinde duyurmayı müşterilerimize bir borç biliriz.

Günümüz yaşam standartlarının bir getirisi olan sürekli gelişim göstermek firma misyonu arasında yer alan genel özelliklerinden biridir. Bu nedenle nakliye araçlarımız dâhil olmak üzere sektörde son derece aktif bir şekilde yer alan bünyemiz donanımlar son teknolojilere sahip olarak hizmet vermektedir. Günaydın nakliyat İstanbul il genelinde oldukça bilinen ve tercih edilen bir markadır. Bu nedenle hemen herkes tarafında bilinmektedir.

Taşımacılıkta Konfor ve Güven

Taşımacılık yapan firmalar arasında müşteriler arasında güven tesisi oluşturmak kolay kazanılan bir durum değildir. Fakat Günaydın Nakliyat ailesi olarak müşterilerimiz ile birlikte güven tesisi oluşturmuş ve bu sistem ile yaşam standartı korunmaktadır. Depoculuk hizmeti ile de müşterilerin hizmet alanlarına eşlik ederek kişilerin tercihlerinde son derece önem kazanıyor olmaktayız.

Günaydın nakliyat İstanbul bölgesinde;

  • Yenilikçilik anlayışlarıyla,
  • Dürüstlük ilkeleriyle,
  • Doğaya olan saygılarıyla,
  • Verilen tüm taahhütlere zamanında ve olması gerektiği gibi uyarak şirketin kuruluş prensiplerini yakalayabilmektedir.

Müşteri memnuniyeti olarak son derece hassas bir markanın önemi son derece önem verilen konular arasında yer almaktadır. Taşımacılıkta konfor ve güven için olmazsa olmazlar arasındadır. Bu nedenle Günaydın Nakliyat her noktada müşterilerine sınırsız hizmet anlayışı ile destek olmaktadır.

Uygun Fiyat, Yüksek Kalite

Günden güne kişilerin tercihlerine yön veren ve son derece yaygın bir kültür ile müşterilerine hizmet sunan Günaydın Nakliyat taşımacılık konusunda gelişen araç filoları ve hizmet anlayışlarıyla müşteri memnuniyetinde son derece yüksek bir sıralama ve orana sahiptirler. Hemen herkesin son derecede yaygın bir kültür ile anlaştığı ve son derece beğenilen bir taşımacılık hizmeti sunduğu Günaydın lojistik evden eve nakliye hizmetinde konfor ve güveni müşterilerine sunmaktadır.

Her konuda kişilerin tercihlerinden olan ve taşımacılık sektöründe adını geçiren ve her geçen sene kişilerin tercihlerine sunulan ve son derece keyifli bir taşımacılık yaşanmasına sebep olan markalar arasındadır. Konfor ve güven ile kişilerin eşyalarının bir adresten başka bir adrese taşımanın ve bu noktada kişilerin tercihlerinde ön planda yer almanın oldukça büyük bir oranda önemi bulunmaktadır. Günaydın nakliyat İstanbul bölgelerine sınırsız hizmet ile kişilerin tercihlerinde ön planda tutulmaktadır.

Taşımacılık konusunda güven teşkil ediyor olması firmalar için oldukça önemli bir detaydır. Bu nedenle tavsiye üzerine tercih edilen ya da kişilerin bildikleri firmaların evden eve taşınması notasında önemi oldukça fazladır. Günümüzde birçok konuda kişilerin tercihlerine ve son derece farklılaştırılmasına yönelik bir program geliştiriliyor olmasına karşın hemen her konuda kişilerin tercihlerine uygun maliyetler ile taşımacılık yapılıyor olduğu bilinmektedir. Evden eve nakliyat son derece önemli olan bir detay olarak bilinmektedir. Bu nedenle hemen herkesin farklı bir program ile kişilerin tercihlerine sunmuş olduğu ve son derece yaygın bir kültür ile kişilerin kullandığı markalar arasında ilk sırada yerini almaktadır.

Eşyalar taşınırken nasıl ve ne şekilde taşındığı önemlidir. Eşyaların zarar görmemesi için gerekli paketleme işlemlerinin tamamlanmış olması gerekir. Doğru paketlenmiş ve oldukça titizlik kuralları içerisinde taşınan ürünlerin üzerinde sorun yaşanıyor olma ihtimali son derece düşük bir ihtimal olacaktır.

Hemen İletişime Geçin
Günaydın Nakliye | Depolama

Yılların Tecrübesiyle Müşterilerimize Hizmet Ediyoruz.

Günaydın Nakliye ve Depolama olarak engin tecrübemizle güvenle taşıyor ve depoluyoruz.

+0

Araç Filomuz

+0

Personel Sayısı

+0B

1898 Yılından Beri Müşteri

+0m2

Depolama Alanı