Ataşehir | İstanbul
+90 5531079091
1995'den Beri

Biz Günaydın Nakliye Özenle Taşıyoruz.

Günaydın Nakliye ve Depolama olarak güçlü geçmişimizden ilham alarak nesilden nesile sizlere güvenilir, pratik hizmet sunmayı devam ettirmekteyiz.

Bizi Tanıyın

Günaydın Nakliyat, İstanbul bölgesinde bulunan profesyonel bir taşıma şirketidir. 1995’ten beri taşımacılık sektöründeyiz ve teklifimizi sürekli genişletiyoruz. Her siparişi profesyonel ve güvenilir bir şekilde yerine getirmek için ülke çapında deneyim kazanmış şoför ve nakliyecilerimizin nitelikleri sürekli olarak artırılmaktadır. Siz de İstanbul içi veya çevresine taşınmayı planlıyorsanız, profesyonel taşıma şirketimiz doğru adrestir.

Uzmanlık ve uzun yıllara dayanan deneyim, eşyalarınıza her zaman azami özen ve dikkatle davrandığımız ve yeni evinize olabildiğince hızlı ve sorunsuz bir şekilde yerleşmenizi amaçladığımız için içiniz rahat olabilir.

Tanınmış nakliye şirketimiz şimdiden çok sayıda şirket ve kurum için çalışmış ve zor ve zahmetli görevleri üstlenmiştir. Günaydın Evden Eve Nakliyat ile taşınmak, müşterinin nakliye ve depolama ile ilgili sorunlarına uygun bir çözümdür. Tam profesyonellik ve her müşteriye bireysel yaklaşımla ayırt ediliyoruz.

Biz deneyimli ve tescilli bir nakliye şirketiyiz ve birden fazla hizmet sunabiliriz, hiçbir iş çok büyük veya çok küçük değildir. Yüksek kaliteli hizmetlerimiz uygun maliyetlidir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Şunları sunuyoruz: şehir içi nakliyat, eşya depolama, ofis taşıma, şehirler arası nakliyat, parça eşya taşımacılığı, kiralık asansör gibi hizmetler sunuyoruz.

Taşınmalarınızı daha iyi hale getirmek için her gün çok çalışan yaratıcı bireylerden oluşan küçük ama güçlü bir ekibiz. Profesyonel taşıma şirketimiz, makul bir fiyata %100 taşıma hizmeti sunmaktadır. Günaydın Nakliyat taşınma işlemleriyle şimdi akıllıca hareket edin. Deneyimli nakliyecilerimiz de her zaman yardımseverlik ve nezaketin gerekli olduğunun farkındadır. Müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutmak için her müşterimizden taşınma işlemini tamamladıktan sonra bize yorum bırakmasını rica ederiz.

Bir taşıma şirketinden daha fazlası

Sorunsuz bir taşıma için, yetkin bir taşıma şirketi tarafından sağlanan taşınma yardımcılarına ihtiyaç vardır. İstanbul’da, müşteri gereksinimlerine göre, istenen süre içinde yer değiştirme imkanı sunuyoruz. Değerlendirme sırasında, taşıma şirketi ve tüm taşınma için kapsamın ne kadar büyük olduğu zaten belirlenir. Bu sadece İstanbul’da ulaşım için uygun rotayı belirlemek için değil, aynı zamanda hassas planlama yoluyla bireysel adımları önceden tartışmak için de önemlidir. Taşınma farklı hizmetler ile karakterize edilir. İstanbul’da hem özel taşınmalar hem de şirketler için taşınmalar, nakliye şirketimiz aracılığıyla eşit derecede mümkündür.

Birçok müşteri, taşıma şirketimizin uzun yıllara dayanan deneyiminden faydalanmakta ve profesyonelliğimize inanmaktadır. Buna göre, birçok olumlu müşteri yorumu, bir hizmete taşıma şirketi olarak atıfta bulunur. Mobilyaların demonte edilmesinden, paketlenmesi, taşınması, teslimi ve montajına kadar tüm adımlar yine bir nakliye firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşınma yardımcıları, İstanbul’da ki müşteri isteklerini mükemmel bir şekilde yerine getirme ve böylece duruma bağlı olarak bireysel özelliklere esnek bir şekilde tepki verme konusunda uzmanlaşmıştır.

İyi yer değiştirme planlaması ve hazırlığı, her şeyden önce ve her şeyin sonundadır

İyi bir hamle, buna göre planlanmış ve hazırlanmışsa özellikle başarılıdır. Bu nedenle, örneğin, park edilemez işaretlerinin uygulanması ve montajı, bir nakliye şirketinin gerçekleştirdiği önemli bir hizmettir. Çeşitli bileşenlerin yüklenmesini ve boşaltılmasını sağlamak için taşıma için ekstra bir alan kurulacaktır. Özellikle İstanbul’a yeniden yerleşimler bu şekilde iyi bir şekilde yönetiliyor, bu da büyük bir basitleştirme. Bireysel mobilya bileşenlerinin sökülmesini sağlamak için önceden isteğe bağlı hizmetler de önemlidir. Bu şekilde, profesyonel bir şekilde taşınması için daha büyük tesisler kompakt bir şekilde bir araya getirilebilir.

Özenli ve deneyimli taşıma yardımcıları tarafından tek tek mobilya parçalarının taşınması , tüm nesnelerin ve mobilyaların taşınma için korunduğu konusunda da güvenlik sağlar. Bu nedenle, Günaydın Nakliyat ile taşınma için kesin planlama mantıklıdır.

Hemen İletişime Geçin
Günaydın Nakliye | Depolama

Yılların Tecrübesiyle Müşterilerimize Hizmet Ediyoruz.

Günaydın Nakliye ve Depolama olarak engin tecrübemizle güvenle taşıyor ve depoluyoruz.

+0

Araç Filomuz

+0

Personel Sayısı

+0B

1898 Yılından Beri Müşteri

+0m2

Depolama Alanı