Ataşehir | İstanbul
+90 5531079091

Parsiyel Taşıma hizmetinde Günaydın Nakliyat Zamanı!

Günaydın Nakliyat ve Depolama olarak askılı eşyalarınızı özenle taşıyoruz.

Teklif Al Hemen Ara
Günaydın Nakliye Parsiyel Taşıma

Parsiyel Taşıma

Parsiyel taşıma, belirli bir lokasyona sevk edilecek olan materyalin aynı güzergah üzerinde veya lokasyona yakın yerlere teslim edilmesi gereken materyallerin bir araya getirilerek lokasyonlara veya güzergahlara taşınması olarak tanımlayabiliriz.Bu taşımacılık yönteminde amaç farklı ve birden fazla araç çalıştırmadan, böylelikle aracın bakımı, yakıt giderleri vs. masraflarından tasarruf sağlayarak ekonomik bir şekilde taşınması sağlanır.

Parsiyel taşıma da önemli olan asıl kıstas yükün teslimine ilişkin termin sürelerinin katedilen mesafenin zamanı ile doğru orantılı olmasıdır.

Karayolları varış süreleri dikkate alınıp taşıma planı yapıldığında doğru ve zamanında bir hizmet sunulmuş olacaktır. Parsiyel taşımacılıkta karayolu yaygın olarak kullanılan bir nakliye türüdür. Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım yapılır.

Teklif Al

Eşyalarınızı Özenle Paketliyoruz!

Günaydın Nakliye Güvencesi Nedir?

Günaydın Nakliye ile birlikte hizmet boyunca güvendesiniz.

Günaydın Nakliyat Süreci
Günaydın Nakliyat Süreci
Yeni adrese taşıma işlemi maksimum 5 saat sürer. Bu işlemlerin yanı sıra verilen hizmetin büyük bir kısmı müşteri ile karşılıklı iletişimdir. Firmamızda deneyimli, güler yüzlü ve profesyonel bir ekip ile kusursuz bir hizmet verilmektedir. Anlaşmazlık olmaması adına fiyat bilgilendirilmesi, detay bilgilerin aktarılması, taşınma gününe bırakılmaz. Oldukça rekabetli bu piyasada “120 yılı aşkın tecrübemiz” ile diğer firmalarla kıyaslanamayacak kaliteye sahibiz.
Taşınan Eşyaların Sigortası
Taşınan Eşyaların Sigortası
Taşınan eşyaların sigortası firmamız tarafından karşılandığı için arada ki güven bir kat daha artmış olup zararsız ve sorunsuz bir nakliyat gerçekleştirilir. Taşıma sırasında merdivenlerin dar olması gibi durumlar olduğunda eşyalarınızın zarar görmemesi adına asansörlü taşıma sistemi tercih edilir. Eğer binanızda asansör yoksa duruma göre fiyat belirlenir.
Günaydın Sigortası
Günaydın Sigortası
Bünyemizde ki çalışma şekli sayesinde kaliteli paketleme, eşyaların uzun süre bekletilmeden yola çıkması ve beraberinde firmamızın eşyaları zamanında teslim etmesi de müşterimizin bize olan güvenini arttırmaktadır. Günaydın nakliyat ile eşyalarınız alınıp, belirttiğiniz tarihe kadar en iyi şekilde depolanıp, zamanı geldiğinde kusursuz şekilde taşınır ve yerleştirilip teslim edilir. Teslim edilene kadar Günaydın Eşya Sigortası altında eşyalarınız güvende olacaktır.