Ataşehir | İstanbul
+90 5531079091

Şehirlerarası Nakliyat hizmetinde Günaydın Nakliyat Zamanı!

Günaydın Nakliyat ve Depolama olarak evinizdeki veya ofisinizdeki eşyalarınızı şehirlerarası taşıyoruz.

Teklif Al Hemen Ara
bahçelievler eşya depolama

Şehirler arası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat, taşımacılık hizmetleri arasında büyük bir dikkat ve organizasyon gerektirir. Minimum bir hata bile büyük sorunlara neden olabilecek bir durumdur. Evden eve nakliyat için profesyonel ekiplere sahip olan ve teknolojinin son imkânlarından yararlanan firmalar daha iyi sonuçlar almanıza yardım edecektir.

Bu bakımdan Ar-Ge çalışmalarına kurulduğu tarihten bu yana teknolojik gelişmelere büyük bir önem göstermektedir. Sahip olduğumuz tüm ekipmanlar ve araçlar moderndir. Dinamik ve inovatif bir altyapı sayesinde gelişmelere hızlı bir şekilde uyum gösteren firmamız, her zaman çağdaş çözümler almanıza yardımcı olur.Kurumsal bir şekilde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken iletişim kurmadır. Firmamız 7 gün 24 saat aktif bir irtibat hattı sunmakta olup arayarak gerekli yardımı alabilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Farklı bir şehirde bulunan adrese taşınmak isteniyorsa en büyük sorun oraya kadar eşyaların nasıl iletileceğidir. Şehirler arası evden eve nakliyat hakkında burada bilinmesi gereken ilk şey bu hizmetlerin asıl niteliğidir.

Çünkü eşya taşımacılığı nesnelere zarar vermeksizin yapılmalı, hiçbir sorun yer almamalıdır. Tüm koşullar önceden değerlendirilmeli ve gerekli tedbirler sağlanmalıdır. Böylece başarılı sonuçlar elde edilebilir.

Günaydın Nakliyat organizasyona ve planlamaya büyük bir önem vermektedir. Bu açıdan iletişim kurduktan sonra hangi şehre götürülecekse ilk önce araştırma yapılmaktadır. Bu esnada,

  1. Gidilecek yerin o dönemdeki iklim koşulları,
  2. İçerisinde bulunan mevsimin şartları,
  3. Bölgenin coğrafi koşulları,

İncelenmektedir. Bunların sonucunda nasıl hareket edilmesi gerektiği, hangi yolun daha verimli olacağı, alınması gereken tedbirler belirlenmektedir. Böylece hareket tarihi öncesinde tüm hazırlıklar tamamlanarak, sorunsuz bir hizmet almanıza yardım edilmektedir.

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat Türkiye’nin herhangi bir yerine yapılabilmektedir. Ancak gerekli önlemlerin alınmaması eşyalarınızın götürülmesini sağlayacak bile olsa maddi kayıplarınızı arttıracaktır. Dolayısıyla karar vermeden önce dikkatli olmanız tavsiye edilmektedir.

İstanbul içerisinde her noktaya hizmet veren firmamız aynı zamanda İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti de vermektedir. Bu doğrultuda ekiplerimiz ilk olarak adresinize gelerek hangi eşyaların taşınacağını, nereye götürüleceğini, istendiği tarihi öğrenmektedir.

Ardından tüm hazırlıklar yapıldıktan sonra eşyalarınız ambalajlanır. Günaydın Nakliyat bu esnada dünya kalite standartları çerçevesinde birinci sınıf kaliteli ürünleri kullanır. Böylece zarar görmesinin önüne geçilir. Buna ek olarak araç içerisinde sabitlenerek güvene de alınır.

Zira araç hareket ederken sabitlenmemiş eşyaların düşerek zarar görmesi muhtemeldir. Araçlarınıza zarar vermeksizin yaptığımız bu işlemler sonucunda, tam anlamıyla güvenli sonuçlar almanızı sağlar. Firmamız kurumsal yapısına, hizmetlerine ve tecrübeli personeline güvenmekte olup nakliye sigortası da gerçekleştirmektedir.

Firmamız bunlara ek olarak size 7 gün 24 saat erişim yapabileceğiniz hatlar sunar. Bu kapsamda hizmet öncesi, sırası ve sonrasında bizimle iletişim kurabilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliye Fiyatları

Nakliye işlemleri hem şehir içinde hem de dışında yapılabilmektedir. Bunlar sadece evlere değil aynı zamanda ofislere de sunulmaktadır. Kişiler bu hizmeti alırken şehirler arası nakliye fiyatları hakkında da sorular sormaktadır.

Ancak bilinmesi gereken standart, sabit bir fiyatlandırmanın bulundurmadığıdır. Nakliye hizmetleri,

  1. Gidilen yolun uzunluğu,
  2. Kaç eşyanın taşındığı,
  3. Eşyaların niteliği ve ağırlığı gibi konular üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

Günaydın Nakliyat tarafından sunulan İstanbul şehirler arası nakliyat kaliteli çözümler sağlamaktadır. Firmamız istediğiniz sayıda eşyayı taşımakta olup azlığı veya çokluğuna göre işlem yapılmamaktadır. Dolayısıyla sadece bizimle iletişime geçtikten sonra adresinizi belirterek anında çözümler alabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Eşyalarınızın zarar görmemesini, zamanında istediğiniz yere gitmesini istiyorsanız firmalar arasından düzgün bir seçim yapmanız gerekir. Şehirler arası nakliyat firmaları her ne kadar çok sayıda olsa da kalitesi bakımından aynı değildir.

Bu nedenle firmanın personelleri, aldığı eğitimler, tecrübeleri, firmanın kurumsallığı ve kullandığı tecrübe hakkında araştırma yapmanız gerekir. Sizlere modern bir araç filosuyla hizmet veren Günaydın Nakliyat, alanında kullandığı son teknoloji sayesinde öncüler arasında yer almaktadır.

Kurumsal olarak hizmet veren firmamız, müşterilerinin memnuniyet ve mutluluğuna büyük bir önem göstermektedir. Tüm hizmetlerimiz de bu doğrultuda kaliteden, hızdan ve disiplinden ödün vermeksizin cazip fiyatlı çözümler sunmaktadır.

Hem ofis hem de ev taşımacılığı yapan firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Teklif Al

Eşyalarınızı Özenle Paketliyoruz!

Günaydın Nakliye Güvencesi Nedir?

Günaydın Nakliye ile birlikte hizmet boyunca güvendesiniz.

Günaydın Nakliyat Süreci
Günaydın Nakliyat Süreci
Yeni adrese taşıma işlemi maksimum 5 saat sürer. Bu işlemlerin yanı sıra verilen hizmetin büyük bir kısmı müşteri ile karşılıklı iletişimdir. Firmamızda deneyimli, güler yüzlü ve profesyonel bir ekip ile kusursuz bir hizmet verilmektedir. Anlaşmazlık olmaması adına fiyat bilgilendirilmesi, detay bilgilerin aktarılması, taşınma gününe bırakılmaz. Oldukça rekabetli bu piyasada “120 yılı aşkın tecrübemiz” ile diğer firmalarla kıyaslanamayacak kaliteye sahibiz.
Taşınan Eşyaların Sigortası
Taşınan Eşyaların Sigortası
Taşınan eşyaların sigortası firmamız tarafından karşılandığı için arada ki güven bir kat daha artmış olup zararsız ve sorunsuz bir nakliyat gerçekleştirilir. Taşıma sırasında merdivenlerin dar olması gibi durumlar olduğunda eşyalarınızın zarar görmemesi adına asansörlü taşıma sistemi tercih edilir. Eğer binanızda asansör yoksa duruma göre fiyat belirlenir.
Günaydın Sigortası
Günaydın Sigortası
Bünyemizde ki çalışma şekli sayesinde kaliteli paketleme, eşyaların uzun süre bekletilmeden yola çıkması ve beraberinde firmamızın eşyaları zamanında teslim etmesi de müşterimizin bize olan güvenini arttırmaktadır. Günaydın nakliyat ile eşyalarınız alınıp, belirttiğiniz tarihe kadar en iyi şekilde depolanıp, zamanı geldiğinde kusursuz şekilde taşınır ve yerleştirilip teslim edilir. Teslim edilene kadar Günaydın Eşya Sigortası altında eşyalarınız güvende olacaktır.