Ataşehir | İstanbul
+90 5531079091

Fuar Taşıma hizmetinde Günaydın Nakliyat Zamanı!

Günaydın Nakliyat ve Depolama olarak fuar malzemelerinizi maddi kayıp oluşmaması adına özenle ve güvenle taşıyoruz.

Teklif Al Hemen Ara
Eşya Depolama Fuar Taşıma Günaydın Nakliye

Fuar Taşıma Hizmetinde En Güvenilir Firmayız!

Fuar taşımacılığında bir çok firmanın şikayetçi ve mağdur olduğu standlarının ve belirli eşyalarının zarar görmesiyle yeniden imal edilmesi gibi maliyetlerinin oluşmasıdır. Günaydın Nakliye olarak profesyonel taşıma elemanlarımız ve özenli yeni araçlarımız ile birlikte fuar ekipmanlarınızı ve eşyalarınızı özenli bir şekilde sarıyor ve araçlarımıza yerleştirerek gitmesi gereken lokasyona sorunsuz bir şekilde götürüyoruz.

Fuar bitiminde tekrar bizi tercih ettiğinizde ve bu ekipman ve eşyalarınızı depolamak istediğiniz de Günaydın Depo olarak bunları özenli ve zarar görmeyecek bir şekilde belirli depo lokasyonlarımızdan size en yakın olanı seçerek ve tabii müsaitlik durumuna bağlı olarak depolama hizmetimizi de sizler için sunmaktayız.

Teklif Al

Eşyalarınızı Özenle Paketliyoruz!

Günaydın Nakliye Güvencesi Nedir?

Günaydın Nakliye ile birlikte hizmet boyunca güvendesiniz.

Günaydın Nakliyat Süreci
Günaydın Nakliyat Süreci
Yeni adrese taşıma işlemi maksimum 5 saat sürer. Bu işlemlerin yanı sıra verilen hizmetin büyük bir kısmı müşteri ile karşılıklı iletişimdir. Firmamızda deneyimli, güler yüzlü ve profesyonel bir ekip ile kusursuz bir hizmet verilmektedir. Anlaşmazlık olmaması adına fiyat bilgilendirilmesi, detay bilgilerin aktarılması, taşınma gününe bırakılmaz. Oldukça rekabetli bu piyasada “120 yılı aşkın tecrübemiz” ile diğer firmalarla kıyaslanamayacak kaliteye sahibiz.
Taşınan Eşyaların Sigortası
Taşınan Eşyaların Sigortası
Taşınan eşyaların sigortası firmamız tarafından karşılandığı için arada ki güven bir kat daha artmış olup zararsız ve sorunsuz bir nakliyat gerçekleştirilir. Taşıma sırasında merdivenlerin dar olması gibi durumlar olduğunda eşyalarınızın zarar görmemesi adına asansörlü taşıma sistemi tercih edilir. Eğer binanızda asansör yoksa duruma göre fiyat belirlenir.
Günaydın Sigortası
Günaydın Sigortası
Bünyemizde ki çalışma şekli sayesinde kaliteli paketleme, eşyaların uzun süre bekletilmeden yola çıkması ve beraberinde firmamızın eşyaları zamanında teslim etmesi de müşterimizin bize olan güvenini arttırmaktadır. Günaydın nakliyat ile eşyalarınız alınıp, belirttiğiniz tarihe kadar en iyi şekilde depolanıp, zamanı geldiğinde kusursuz şekilde taşınır ve yerleştirilip teslim edilir. Teslim edilene kadar Günaydın Eşya Sigortası altında eşyalarınız güvende olacaktır.